preloadingpreloadingpreloading
Om AOF-Øst > Kontakt og medarbejdere

Kontakt og medarbejdere

  

AOF-Øst
Slagterivej 17
4690 Haslev
Telefon: 56316706, email: post@aof-east.dk

Skoleleder
Kim Lauritsen

Mail: 
kiml@aof-east.dk Telefon: 42 43 15 08

Undervisningskonsulent med ansvar for FVU Dansk og Matematik

Annette Zacho Lind
Mail: annettel@aof-east.dk

Telefon: 42 40 33 34

Undervisningskonsulent FVU Dansk

Charlotte Wurr
Mail: charlotte@aof-east.dk

Telefon: 42 44 67 06

Undervisningskonsulent FVU Dansk

Annette Haurinen
Mail: annetteh@aof-east.dk

Telefon: 42 44 12 92

Undervisningskonsulent

Johnny R. Hansen
Mail: johnnyh@aof-east.dk

Telefon: 42 43 41 82

Undervisningskonsulent FVU Dansk

Lisa Benn Petersen
Mail: lisab@aof-east.dk

Telefon: 42 40 51 65

Undervisningskonsulent

Marianne Hansen
Mail: marianneh@aof-east.dk

Telefon: 21 73 33 19

Administrativ medarbejder

Anette Amhøj
Mail: anettea@aof-east.dk

Telefon: 56 31 67 06

Pedel

Damir Pejcic
Mail: damirp@aof-east.dk   

Telefon: 56 31 67 06    

 

 


 

 

Tilbage Til toppen Frem
Sitemap & Print version
Sidst opdateret
18/12 2018 13:00:03 Login